Sme tímom športových nadšencov a profesionálov, ktorí sa rozhodli preniesť do praxe víziu špecializovaného obchodu pre tenis a raketové športy v Bratislave a na Slovensku. Obchodu pre tých, ktorí milujú tenis a šport. Pre tých čo sa vedia povzniesť a majú radosť zo športu.

Obchod pod značkou RACQUETS. EU prevádzkuje spoločnosť LAURUS, spol. s .r.o. –obchodná spoločnosť s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami v maloobchode. Otvorili sme kamenný obchod v Bratislave-Petržalke na Lužnej 5, kde Vám náš kvalifikovaný personál rád poradí pri výbere zo širokého sortimentu produktov pre tenis a raketové športy.

Predávame športový tovar značiek Adidas, Asics, Babolat, Head, Wilson, Dunlop, Yonex, Tretorn či Carlton.

Náš e-shop, ktorý sme na jar 2016 otvorili, ponúka množstvo položiek tovaru, ktoré Vám radi dodáme v krátkych lehotách.Fakturačné údaje spoločnosti:
Laurus spol. s r.o.
Staré Grunty 26A
841 04 Bratislava

IČO: 31700055
DIČ: 2020743659
IČ DPH: SK2020743659

Pre odber noviniek vložte prosím Váš E-mail:Náš Team

Vlado Zlacký

manažér a spolumajiteľ

Absolvent amerického Harvardu, bývaly ekonóm a bankár, ktorého veľkou záľubou je tenis, ktorý pravidelné hráva. Vo firme Racquets.eu sa snaží presadzovať filozofiu kde spokojnosť klientov je na prvom mieste. Ďalšími hodnotami, ktoré nás ako firmu definujú sú priateľskosť, snaha o fair-play a otvorenosť.

Braňo Belaj

vypletač a predajca

Bývalý závodný hráč top 50 na Slovensku a tenisový tréner, kľúčový člen teamu Racquets.eu. O svojej práci vypletača a predajcu hovorí: "V súčasnosti je na trhu mnoho rakiet, nie je jednoduché si vybrať tú správnu. Máme v ponuke testovacie rakety všetkých značiek, aby sme pomohli zákazníkovi vybrať si tú, ktorá mu najviac vyhovuje. Našou snahou je mu poradiť čo najlepšie."

Martina Gondová

predajca a e-shop špecialistka

Najmladšia členka teamu Racquets.eu, je tenistkou a trénerkou, ktorá je v Racquets.eu pomáha s administráciu eshopu a predajom. O sortimente tovaru v našej predajni hovorí:"Okrem rakiet, obuvi, tašiek a doplnkov ponúkame aj tenisové oblečenie pre dámy a pánov. Špecialný dôraz venujeme aj na výber tovaru pre najmladších tenistov."